Od 6 maja do 2 września 2018r prowadzimy otwarte dla wszystkich chętnych zajęcia niedzielne w ramach akcji Olsztyn aktywnie, każda niedziela o godz. 8.00 , miejsce zajęć - Park Jakubowy Al. Wojska Polskiego ( duży deptak na przeciw Przychodni lekarskiej Al. Wojska Polskiego 33 ). Po pozytywnym uzgodnieniu przez Wspólnotę bud ZUS i PEKAO SA w przypadku opadów będziemy mogli ćwiczyć pod filarami bud ZUS przy Banku PEKAO SA ul. 1 Maja.

Serwis prognozy numerycznej METEO.PL pokazuje że w niedzielę 24 06 od rana będą opady deszczu. Chętni do porannej niedzielnej porcji ruchu ćwiczą mną jak wyżej pod filarami budynku mieszkalnego MSM przy ul. Małeckiego 7A - dojście od strony Al. Wojska Polskiego po lewej str Banku Zachodniego WBK - przejście pod budynkiem widać z dala , a samochody można parkować przed oddziałem Banku.

                                                              Program zajęć ruchowych w Akademii:

Program otwartych ( dla wszystkich osób chętnych ) zajęć niedzielnych prowadzonych w ramach Olsztyn aktywnie w godz. 7.50 - 10.00, . Miejsce : Park Jakubowy ul. Al. Wojska Polskiego ( duży skwer przy kortach tenisowych ).


24.06.2018 - otwarte dla wszystkich zajęcia w ramach Olsztyn aktywnie - Praktyka Starego systemu Tai Ki Kung. Grupa Yogi i Pilates - zajęcia z systemów Hatha Yogi i Pilates wg programu instruktora.
1.07.2018 - otwarte dla wszystkich zajęcia w ramach Olsztyn aktywnie - Praktyka Universum i ćwiczenia budowania siły i kształtowania sylwetki z ciężarkami + sesja ćwiczeń na pas brzuszny i lędźwiowo-krzyżowy. Grupa Yogi i Pilates - zajęcia z systemów Hatha Yogi i Pilates wg programu instruktora.
8.07.2018 - otwarte dla wszystkich zajęcia w ramach Olsztyn aktywnie - Praktyka tradycyjnego systemu 56 Form Kija Tai Chi Chuan rodziny He z ZhaoBao. Grupa Yogi i Pilates - zajęcia z systemów Hatha Yogi i Pilates wg programu instruktora

Program zajęć w poniedziałki w godz. 18.00 – 19.15 w sali Policyjnego Klubu Sportowego Gwardia  Al. Piłsudskiego – wejście z tyłu od podwórka od strony ul. Kopernika      
Ćwiczenia ogólnorozwojowe i wzmacniające prowadzi instruktor Andrzej Wasilak.
Praktyka systemu Tai Chi Chuan stylu Chen - prowadzi instruktor Jacek Sępkowski

Program zajęć w środy w godz. 18.00 – 19.30 w sali Policyjnego Klubu Sportowego Gwardia  Al. Piłsudskiego 5.

20.06.2018r - grupa systemów tradycyjnych i funkcjonalnych - Praktyka 108 Form Tai Chi Chuan starego stylu San Feng z klasztoru WuDang. Grupa Yogi - zajęcia z systemów ćwiczeń Hatha Yogi i Pilates zgodnie z programem instruktora. 
27.06.2018r - grupa systemów tradycyjnych i funkcjonalnych - trening kształtowania wydolności oddechowej i krążeniowej - ćwiczenia z butelkami. Grupa Yogi - zajęcia z systemów ćwiczeń Hatha Yogi i Pilates zgodnie z programem instruktora.
4.07.2018r - grupa systemów tradycyjnych i funkcjonalnych - Praktyka 108 Form Tai Chi Chuan tradycyjnego stylu Yang z Yong Nian. Grupa Yogi - zajęcia z systemów ćwiczeń Hatha Yogi i Pilates zgodnie z programem instruktora.
11.07.2018r - grupa systemów tradycyjnych i funkcjonalnych - trening dla Panów - ćwiczenia wzmacniające konstrukcję ciała - sesja Universum oraz podstawy Kalisteniki. Grupa Yogi + Panie z grupy tradycyjnej - zajęcia z systemów ćwiczeń Hatha Yogi i Pilates zgodnie z programem instruktora.

fizjoterapeuta Toshiki Fukutsudzi

http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/cwiczenia/metoda-fukutsudzi-japonskie-cwiczenie-odchudzajace-z-recznikiem_44255.html
fizjoterapeuta Toshiki Fukutsudzi

http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/cwiczenia/metoda-fukutsudzi-japonskie-cwiczenie-odchudzajace-z-recznikiem_44255.html
fizjoterapeuta Toshiki Fukutsudzi

http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/cwiczenia/metoda-fukutsudzi-japonskie-cwiczenie-odchudzajace-z-recznikiem_44255.htm

Każdy uczestnik stałych zajęć może wykonywać ćwiczenia wzmacniające siłę i kształtujące sylwetkę z ciężarkami lub wałkiem. Opracowany jest całościowy program tych ćwiczeń w formie instrukcji graficznej, a już niedługo można będzie w trakcie zajęć wykonać całą sesję z instruktorem korzystając z nagrania video w tablecie. Tablet z nagraniami różnych ćwiczeń zawsze będzie u głównego instruktora na każdych zajęciach. Ćwiczenia budowania siły i kształtowania sylwetki z ciężarkami można już wykonywać zarówno w sali Gwardii jak i w auli ZSO nr 4 i w czasie zajęć. Zachęcam gorąco do praktyki tych ćwiczeń. 

Do ćwiczeń kondycji oddechu i serca przygotowujemy buteleczki wypełnione grysikiem. Panowie 0,5l po wodzie mineralnej wypełnioną grysikiem drobnym ogrodowym - waga ok 0,9-1,0 kg, Panie 0,33 l wypełnione także takim grysikiem - waga 0,5-0,6 kg. Można go kupić w sklepach zoologicznych, ogrodniczych. Te ćwiczenia robimy już więc buteleczki są niezbędne.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Składki miesięczne na rzecz Stowarzyszenia za udział w stałych zajęciach Akademii w Olsztynie dla grupy stałej:

  • Zajęcia jednego systemu ( albo grupa Yogi/Pilates albo grupa systemów tradycyjnych i funkcjonalnych ) – składka podstawowa na Stowarzyszenie 30 zł miesięcznie (25 zł członkowie Stowarzyszenia, emeryci i renciści, studenci niezarobkujący i młodzież ucząca się )
  • Zajęcia pełne z wszystkich systemów– składka 50 zł miesięcznie (40 zł członkowie Stowarzyszenia, emeryci i renciści , studenci niezarobkujący oraz młodzież ucząca się )

W ramach zajęć ruchowych uczestnicy otrzymują systematycznie wiele kompleksowych materiałów do samodzielnej Praktyki ćwiczeń, materiałów z zakresu edukacji prozdrowotnej, oraz mają bezpłatny dostęp do obszernej biblioteki fachowych artykułów, porad z zakresu medycyny naturalnej, dietetyki prozdrowotnej i leczniczej, porad w zakresie właściwego odżywiania i fitoterapii z zastosowaniem wyłącznie preparatów pochodzenia naturalnego oraz przepisów i sposobów na wspomaganie procesów leczenia najróżniejszych chorób i dolegliwości.

Na to konto wpłacamy składki za udział w zajęciach  73 1020 3541 0000 5102 0071 9625 Bank PKO BP I O/Olsztyn.

Zajęcia zewnętrzne dla innych ośrodków, organizacji pozarządowych, podmiotów gospodarczych w dowolnej formie – 80 zł  brutto za godzinę zajęć + zwrot  kosztów dojazdu wg obowiązującej na dzień zajęć ryczałtowej stawki zwrotu kosztów za używanie samochodu prywatnego do celów służbowych 0,8353 zł/km drogi przyjazdu (w jednym wynagrodzeniu w formie umowy zlecenia z instruktorem ).

OneDrive

Created by Witryna - Projektowanie stron internetowych