Zajęcia

                               Od 5 września 2018r zapraszamy wszystkich chętnych na nasze stałe zajęcia ruchowe w sali. Rozkład naszych zajęć :
Niedziela godz. 8.00-10.10 Zespół Szkół nr 4 ul. Turowskiego 3,
Poniedziałek i środa godz. 18.00-19.30 Policyjny Klub Sportowy Gwardia ul. Piłsudskiego 5 ( wejście od ul. Kopernika ).
W planie mamy uruchomienie od dnia 7 września zajęć w piątek w godz. 18.00-19.30 w bud. NZOZ ARS-MED Al. Wojska Polskiego 30A ( dawna filmoteka - budynek za pętlą autobusową WDK ) - mała sala gimnastyczna na pietrze. Te zajęcia będą poświęcone głównie gimnastyce funkcjonalnej, gimnastyce Paleo, ćwiczeniom podstaw Biokalisteniki i ogólnowzmacniającym oraz rozciągającym.

                                                              Program zajęć ruchowych w Akademii:

Program otwartych ( dla wszystkich osób chętnych ) zajęć niedzielnych prowadzonych w ramach Olsztyn aktywnie w godz. 7.50 - 10.00, . Miejsce : Park Jakubowy ul. Al. Wojska Polskiego ( duży skwer przy kortach tenisowych ).


19.08.2018 - otwarte dla wszystkich zajęcia w ramach Olsztyn aktywnie - ćwiczenia ogólnorozwojowe z wielu systemów - prowadzi instruktor Andrzej Wasilak.
26.08.2018 - otwarte dla wszystkich zajęcia w ramach Olsztyn aktywnie - trening kardio i ćwiczenia wzmacniające talię wg programu Akademii. Grupa Yogi i Pilates - zajęcia z systemów Hatha Yogi i Pilates wg programu instruktora.
2.09.2018 - otwarte dla wszystkich zajęcia w ramach Olsztyn aktywnie - Praktyka systemu 56 Form Kija Tai Chi Chuan rodziny He z ZhaoBao. Grupa Yogi i Pilates - zajęcia z systemów Hatha Yogi i Pilates wg programu instruktora.  To są ostatnie zajęcia w ramach Olsztyn aktywnie.

         Rozpoczęcie stałych zajęć w sali w ramach programu Akademii - zapraszamy do zapisywania się na nasze zajęcia - aula szkolna Zespół Szkół nr 4 
9.09.2018 - zajęcia stałe w ramach Akademii aula szkolna Zespół Szkół nr 4 ul. Turowskiego 3 - zapraszamy wszystkich do zapisywania się - grupa systemów tradycyjnych i funkcjonalnych - gimnastyka funkcjonalna - sesja pełna Salamandra i ćwiczenia wzmacniające pas brzuszny i lędźwiowo-krzyżowy. Grupa systemów Yogi i Pilates - zajęcia Hatha Yogi wg programu Instruktora.
16.09.2018 - grupa systemów tradycyjnych i funkcjonalnych - Praktyka starego systemu Tai Ki Kung Forma Ojca i Matki. Grupa systemów Yogi i Pilates - zajęcia Hatha Yogi wg programu Instruktora.
23.09.2018 - zajęcia wspólne dla wszystkich - Yoga harmonium - prowadzą instruktorzy Akademii.

Program zajęć wakacyjnych w poniedziałki w godz. 16.00 – 17.30 w sali Policyjnego Klubu Sportowego Gwardia  Al. Piłsudskiego – wejście z tyłu od podwórka od strony ul. Kopernika      
Ćwiczenia ogólnorozwojowe i wzmacniające prowadzi instruktor Andrzej Wasilak.  Ćwiczenia gimnastyki funkcjonalnej i Paleo prowadzą instruktorzy Iza Piktel i Zdzisław Gudojć. Zapraszamy.

Program zajęć wakacyjnych w środy w godz. 16.00 – 17.30 w sali Policyjnego Klubu Sportowego Gwardia  Al. Piłsudskiego 5. 
Z uwagi na konieczność przygotowania się instruktorów Izy Piktel i Zdzisława Gudojcia do kursu instruktorskiego systemu ćwiczeń Primitive Functional Movement, zajęcia w środę będą odbywały się zgodnie z programem, lecz w niektóre środy prowadzenie zajęć o godz. 16.45 przejmie instruktor Andrzej Wasilak i poprowadzi je wg swojego programu.

22.08.2018r - grupa systemów tradycyjnych i funkcjonalnych - Praktyka ćwiczeń Universum - prowadzi instruktor Iza Piktel - następnie ćwiczenia ogólnorozwojowe prowadzi Instruktor Andrzej Wasilak. Grupa Yogi - zajęcia z systemów Yogi i Pilates wg programu instruktora.
29.08.2018 - grupa systemów tradycyjnych i funkcjonalnych - Praktyka tradycyjnego systemu 108 Form Tai Chi Chuan Yang z YongNian. Grupa Yogi - zajęcia z systemów Yogi i Pilates wg programu instruktora. Są to ostatnie zajęcia w ramach akcji Olsztyn aktywnie.

Rozpoczęcie stałych zajęć w sali w ramach programu Akademii - zapraszamy do zapisywania się na nasze zajęcia - Policyjny Klub Sportowy Gwardia Al. Piłsudskiego 5 - wejście od tyłu od str. ul. Kopernika ( przy przychodni lekarzy specjalistów )  - każdy poniedziałek i każda środa godziny zajęć 18.00 - 19.30

fizjoterapeuta Toshiki Fukutsudzi

http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/cwiczenia/metoda-fukutsudzi-japonskie-cwiczenie-odchudzajace-z-recznikiem_44255.html
fizjoterapeuta Toshiki Fukutsudzi

http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/cwiczenia/metoda-fukutsudzi-japonskie-cwiczenie-odchudzajace-z-recznikiem_44255.html
fizjoterapeuta Toshiki Fukutsudzi

http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/cwiczenia/metoda-fukutsudzi-japonskie-cwiczenie-odchudzajace-z-recznikiem_44255.htm

Do ćwiczeń kondycji oddechu i serca przygotowujemy buteleczki wypełnione grysikiem. Panowie 0,5l po wodzie mineralnej wypełnioną grysikiem drobnym ogrodowym - waga ok 0,9-1,0 kg, Panie 0,33 l wypełnione także takim grysikiem - waga 0,5-0,6 kg. Można go kupić w sklepach zoologicznych, ogrodniczych. Te ćwiczenia robimy już więc buteleczki są niezbędne.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Składki miesięczne na rzecz Stowarzyszenia za udział w stałych zajęciach Akademii w Olsztynie dla grupy stałej:

  • Zajęcia jednego systemu ( albo grupa Yogi/Pilates albo grupa systemów tradycyjnych i funkcjonalnych ) – składka podstawowa na Stowarzyszenie 30 zł miesięcznie (25 zł członkowie Stowarzyszenia, emeryci i renciści, studenci niezarobkujący i młodzież ucząca się )
  • Zajęcia pełne z wszystkich systemów– składka 50 zł miesięcznie (40 zł członkowie Stowarzyszenia, emeryci i renciści , studenci niezarobkujący oraz młodzież ucząca się )

W ramach zajęć ruchowych uczestnicy otrzymują systematycznie wiele kompleksowych materiałów do samodzielnej Praktyki ćwiczeń, materiałów z zakresu edukacji prozdrowotnej, oraz mają bezpłatny dostęp do obszernej biblioteki fachowych artykułów, porad z zakresu medycyny naturalnej, dietetyki prozdrowotnej i leczniczej, porad w zakresie właściwego odżywiania i fitoterapii z zastosowaniem wyłącznie preparatów pochodzenia naturalnego oraz przepisów i sposobów na wspomaganie procesów leczenia najróżniejszych chorób i dolegliwości.

Na to konto wpłacamy składki za udział w zajęciach  73 1020 3541 0000 5102 0071 9625 Bank PKO BP I O/Olsztyn.

Zajęcia zewnętrzne dla innych ośrodków, organizacji pozarządowych, podmiotów gospodarczych w dowolnej formie – 80 zł  brutto za godzinę zajęć + zwrot  kosztów dojazdu wg obowiązującej na dzień zajęć ryczałtowej stawki zwrotu kosztów za używanie samochodu prywatnego do celów służbowych 0,8353 zł/km drogi przyjazdu (w jednym wynagrodzeniu w formie umowy zlecenia z instruktorem ).

OneDrive

Created by Witryna - Projektowanie stron internetowych